Volná místa

ASISTENT/KA JEDNATELE

Pracovní náplň:

  • administrativní činnosti spojené s chodem firmy
  • fakturace výrobků a služeb
  • evidence přijatých faktur
  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • vyřizování a posílání objednávek, zařizování přeprav
  • správa e-shopu a sociálních sítí

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou/vysokoškolské vzdělání
  • aktivní znalost práce na PC (word, excel)
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou
  • výhodou je znalost účetního programu POHODA
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost a aktivní přístup
  • znalost anglického jazyka (dostačuje písemná forma)
  • místo výkonu práce: Lovčice 3, 503 61 Lovčice
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • dotované obědy
  • zázemí rodinné ryze české společnosti s více jak 15-tiletou tradicí
  • práci na zajímavých projektech
  • velký prostor pro seberealizaci
  • notebook
  • mobilní telefon
  • stabilní práci na hlavní pracovní poměr

V případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte na tel.: +420 720 693 455 nebo na e-mailu: stepkovac@email.cz. Těšíme se na Vaše životopisy.

MECHANIK MONTÁŽE

Náplní práce je montáž štěpkovačů a jejich servis

Nabízíme:

  • práci na tom, aby štěpkovače fungovaly tak jak mají
  • práci v příjemném pracovním prostředí a dobrém kolektivu
  • pružnou pracovní dobu (práce na 1 směnu)
  • zajímavé mzdové ohodnocení, dotované stravování
  • stabilní práci na hlavní pracovní poměr nebo živnostenský list

Požadujeme:

  • praxi v oboru mechanik, opravy a servis zemědělských strojů, jiných strojů nebo silničních vozidel, případně v montáži strojů
  • znalost spalovacích motorů výhodou
  • spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Místo výkonu práce: Lovčice 3, 503 61 Lovčice