Štěpkovače s benzínovým motorem

Nemáte traktor a potřebujete mobilní štěpkovač pro práci v terénu? Máme pro Vás výkonné a spolehlivé stroje – benzínové štěpkovače, které vyrobí přesně tolik štěpky, respektive špalíků, kolik budete potřebovat. Ohromí vás svým výkonem a schopností zpracovat i silnou dřevní hmotu o průměru až 120 mm (v závislosti na zvoleném typu štěpkovače a tvrdosti dřeva).

Vlastní motor benzínového štěpkovače může být o výkonu 10 hp (řada "70") nebo 35 hp (řada "110"). Štěpkovač může mít kolečka pro ruční manipulaci, terénní podvozek, silniční podvozek s SPZ, nebo může být umístěn na pevném rámu. Záleží jen na vaší volbě či dispozicích při vašem použití. Volba je na vás. 

Nejčastěji jsou benzínové štěpkovače využívány právě ve variantě se silničním podvozkem s SPZ (označení "SMH"). Důvodem je jejich snadná přepravitelnost bez nutnosti nakládky na jiný přepravní prostředek. Benzínový štěpkovač na silničním podvozku je velmi vhodný také pro půjčovny.

Benzínové štěpkovače URBAN dlouhodobě slouží nejen v ČR a po celé Evropě, ale nově i na dalších kontinentech.

Přijeďte si k nám vybrat i Vy! Rádi vám benzínové štěpkovače předvedeme v provozu a poradíme s výběrem.

 

loading

Přečtěte si více technických informací na kartě konkrétního štěpkovače.

 

Jsme vám k dispozici. Ochotně a odborně vysvětlíme rozdíly mezi jednotlivými (nejen benzínovými) štěpkovači. Probereme s vámi účel použití a vaše představy a doporučíme nejvhodnější štěpkovač. Přijeďte se k nám podívat, zavolejte na 731 166 374 a 732 761 594 nebo napište na e-mail stepkovac@email.cz.

Výborně se benzínové štěpkovače osvědčily u sadařů, technických služeb, majitelů menších lesů, či u zahradnických firem. Využijí se tak i odpadní větve, ořezy větrolamů, zbytky latí, prken, trámů, apod.

Rozšiřuje se ale i používání benzínových štěpkovačů pro domácí použití, na statcích, ale i pro vytápění rodinných domů.

Projděte si i další naše štěpkovače. Zejména pro zemědělce jsou vhodné štěpkovače za traktor.