Štěpkovače za traktor připojíte i za malotraktor

Potřebujete spolehlivý stroj pro likvidaci náletových dřevin kdekoliv v terénu? Nebo hledáte pomocníka, který vám pomůže zbavit se rychle rostoucích dřevin či udrží váš sad čistý? Ať již pracujete v lesnictví, v technických službách či potřebujete spravovat a udržovat různé cesty, jsou pro vás naše štěpkovače za traktor URBAN tou správnou volbou. Štěpkovače za traktor se stanou vašimi věrnými společníky, kteří vám spolehlivě ulehčí práci, kdekoliv to bude nutné.

Štěpkovače za traktor

Naše štěpkovače připojíte téměř za jakýkoliv traktor či malotraktor.

  • URBAN TR75 - minimální výkon motoru traktoru je 15 hp, optimální výkon je vyšší, a sice 25 hp a více.
  • URBAN TR70 - optimální výkon traktoru je 50 hp a více, minimální výkon je 30 hp.
  • URBAN TR110 - optimální výkon traktoru je 70 hp a více, minimální výkon je 50 hp.

Podle zvoleného typu je maximální výkonnost štěpkovače za traktor od 5 m3 do 10 m3 za hodinu. Pro štěpkovače řady "70" je maximální průměr vkládaných větví 80 mm a pro řadu "110" je to 120 mm. 

štěpkovače včetně příslušenství

Nabídka našich štěpkovačů kromě jiného zahrnuje rovněž veškeré příslušenství a spotřební zboží, které je pro práci se štěpkovačem podstatné. Jedná se například o kardanovou hřídel, setrvačník, přetěžovací spojku a dále například pytle, velkoobjemové vaky (big bagy) či nože. 

Zajímáte se o štěpkovače za traktor? Kontaktujte nás!

Ochotně odpovíme na vaše dotazy. Zavolejte na 778 113 232, 731 166 374 nebo svůj dotaz napište na e-mail stepkovac@email.cz. Pro komunikaci s námi můžete také použít tnto kontaktní formulář.

Rádi vás také přivítáme v naší provozovně, kde vám štěpkovače za traktor i další naše výrobky rádi a odborně předvedeme.

Položky označené * jsou povinné.